TV çalışanının ölümü şüpheli bulundu

İstanbul Emniyeti, Beşiktaş’ta 23 Aralık’ta bir sokakta baygın hâlde bulunmasının akabinde kaldırıldığı Taksim Birinci Yardım Hastanesi’nde hayatını kaybeden Halk TV YouTube Koordinatörü Uğur Yanıkel için ‘şüpheli ölüm’ olarak inceleme başlattı.

Halk TV YouTube Koordinatörü Uğur Yanıkel, 23 Aralık cuma gecesi Beyoğlu Gümüşsuyu 10 Aralık Şehitler Parkı’nın çabucak yanındaki yol kenarında baygın hâlde bulunmuş, kaldırıldığı Taksim Birinci Yardım Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

KOŞUP 3 METRELİK DUVARDAN ATLAMIŞ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden alınan bilgiye nazaran, polis, Yanıkel’in vefatıyla ilgili araştırmaları sırasında bölgedeki MOBESE kameralarını da inceledi. Polis imgelerde, Yanıkel’in 23 Aralık cuma günü saat 23.30 sıralarında Beyoğlu Gümüşsuyu 10 Aralık Şehitler Parkı’ndan koşarak geçtiğini ve parkın bittiği nokta olan 3 metrelik duvardan aşağıya denetimsiz biçimde atladığını, beton tabana çarptıktan sonra hareketsiz kaldığını tespit etti. Yanıkel’in birisinden ya da bir şeyden kaçma ihtimali üzerine olayı kuşkulu bulunarak inceleme başlatıldı.

Halk TV YouTube Koordinatörü Uğur Yanıkel, vefatının akabinde yapılan otopsi sonrası, Okmeydanı Cemevi’nde yapılan cenaze merasiminin akabinde memleketi Ardahan’a gönderilerek toprağa verildi. (ANKA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir